Žurnalas KELIAUK! žiema

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! žiema

  3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Puslapių skaičius
  112
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2017
  ISBN
  9772538716005
 • Žurnalas „KELIAUK!“ – lietuviškas, spalvotas ir beprotiškai įdomus kelionių žurnalas. Ką jame rasite? Interviu su keliautojais, kelionių nuotykius ir istorijas iš viso pasaulio, daugybę viliojančių nuotraukų ir patarimų, renginių kalendorių ir kitos informacijos, skirtos šiuolaikiniam smalsiam keliautojui.

  Kuo gerai žiema? Tuo, kad kiekvienas gali keliauti pagal savo skonį ir pomėgius – kas slidinėti, kas į šiltuosius kraštus, kas iš naujo atradinėti turizmo mekų. Tad naujame žurnalo „KELIAUK!“ numeryje kviečiame į pačias įvairiausias keliones ir pažintis. Kur geriausia slidinėti, atskleidėme rubrikoje „Žiemos kryptys“ – Čekija, Slovakija, Austrija, Italija, o gal Prancūzija? Interviu su keliautoju ir alpinistu Algimantu Kuru taip pat netrūksta sniego, ledo ir šalčio. Jo ypatingai įdomus pasakojimas atskleidžia poliarinių ekspedicijų realybę. Pasiilgusiems saulės ir šilumos – Viktorijos Panovaitės pasakojimas iš pasaulio krašto Fidžio, žurnalo redaktorės Dalios Smagurauskaitės istorija apie karščiu alsuojantį Petros miestą Jordanijoje. Kelionių gidas iš Latvijos Vitalijus Efimovas atskleis Rio de Žaneiro karnavalo užkulisius, o Monika Vlagerytė savo nuostabiose nuotraukose dalijasi trapiais Vietnamo kasdienybės vaizdais. Gurmanų skiltyje kalbamės su bene žymiausiu Lietuvos virtuvės šefu Deivydu Praspaliausku apie Daniją ir jos kulinarines tradicijas.

  Kaip visada, keliaujame ir po savo kraštą. Kelionių po Lietuvą ekspertas keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas pasakoja, ką veikti žiemą Druskininkuose, ir supažindina su nepaprastai įdomiu ir įvairiu Kėdainių religiniu paveldu. O gidė ir istorikė Sonata Šulcė suteikia galimybę pakeliauti kartu su Mikalojumi Kristupu Radvila Našlaitėliu.   

   

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos ir interviu, todėl, jei norite sužinoti daugiau, į rankas paimkite ketvirtąjį žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę. Tiesa gimsta kelionėse. Pažinkite, pajauskite, paragaukite!

 • Alternatyvios prekės

  3 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  17 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3 
  Prekė išparduota. Susisiekite