Žurnalas KELIAUK! Ruduo

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Ruduo

  3 
  Puslapių skaičius
  132
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2017, ruduo
  ISBN
  9772538716005
 •  

  Rodos, kai ateina ruduo, baigiasi ir kelionių maratonas. Bet mes taip nemanome!

  Šiame žurnalo „KELIAUK!" numeryje kviečiame pasisemti įkvėpimo trumpoms kelionėms po Europos sostines, kurioms ruduo – pats tinkamiausias metas. Papasakosime ir apie kitokias keliones – iš žurnalisto Šarūno Jasiukečiaus sužinosite apie Černobylį ir kitas neįprastas turistui vietas, iš Raimondos Bali − apie medaus mėnesį Islandijoje, o iš prodiuserio Mindaugo Kunevičiaus − apie darbą ir keliones Omane. Linas ir Asta leidosi į dvejus metus trunkančią kelionę motociklais po pasaulį, Tomas Mizgirdas nardė su rykliais rojumi vadinamuose Maldyvuose, o Greta Martinonytė papasakojo apie Aliaskos gamtą.

  Žurnalo redaktorė Dalia Smagurauskaitė su nostalgija prisimena Sicilijos salos virtuvę, taip pat aplankė tris įspūdingus Lenkijos miestus prie Vyslos upės. O savo kelionių penketuku šį kartą dalinasi Ilzė Butkutė. Kaip visada, keliavome ir po Lietuvą – po ežerų kraštą, pamarį ir įdomiausius kaimus.

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos ir interviu, todėl jei norite sužinoti daugiau, į rankas paimkite trečiąjį žurnalo „KELIAUK!" numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę. Tiesa gimsta kelionėse. Pažinkite, pajauskite, paragaukite! 
   

 • Alternatyvios prekės

  3 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  17 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3 
  Prekė išparduota. Susisiekite