Žurnalas KELIAUK! Vasara

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Vasara

  3 
  Puslapių skaičius
  112
  Išleidimo metai
  2017, vasara
 • Vasara – kelionių metas, o kas geriau gali papasakoti apie įspūdingiausias ir netikėčiausias keliones už pačius keliautojus? Todėl vasariniame žurnalo „KELIAUK!” numeryje rasite dar daugiau interviu ir pasakojimų iš pirmų lūpų. Apie šių metų kelionių kryptį Nr. 1 Portugaliją pasakoja dainininkė ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, o apie gyvenimą kelyje ir nesibaigiantį pasaulio pažinimą – Jokūbas Laukaitis. Saulius Norkevičius neseniai aplankė Markizų salas ir parsivežė daugybę įspūdžių, kuriais dalijasi su mumis. Apie dykumų karščiu alsuojančią Namibiją pasakoja kelionių guru Gabrielė Štaraitė, o apie egzotiškąją Pietų Korėją – puikiai Azijos šalis pažįstantis dr. Aurelijus Zykas. Paslaptimis apie tai, ką veikti Šveicarijoje vasarą, dalijasi ten gyvenusi Vaida Savickaitė, o niekada nepailstantis keliauti Saugirdas Vaitulionis atskleidžia įdomiausias užsienyje jam nutikusias istorijas.

  Žinoma, nepamiršome ir Lietuvos – smagūs pasivaikščiojimai pelkėse, įdomiausi renginiai, Biržų kraštas ir šis tas iš Vilniaus istorijos – antrajame „KELIAUK!” numeryje.

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos, tad jei norite sužinoti daugiau, į rankas paimkite naują lietuvišką žurnalą „KELIAUK!” ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę. Tiesa gimsta kelionėse. Pažinkite, pajauskite, paragaukite!
   

  Apsilankyk žurnalo „Keliauk" Facebook'o paskyroje – www.facebook.com/Žurnalas-Keliauk