Žurnalas KELIAUK! Žiema 2018

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Žiema 2018

  3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Puslapių skaičius
  120
  Išleidimo metai
  2018
  ISBN
  9772538716005
 • Žurnalas „KELIAUK!“ kviečia į įspūdžių kupiną kelionę. 

  Žurnalo „Keliauk!“ žiemos numeryje drąsos įkvepia laivavedžio Laimono Choroščios pasakojimas iš poliarinių regionų – jam plaukti naktį rūke tarp plūduriuojančių ledkalnių yra kasdienis darbas ir iššūkis. Lietuvė Rimantė Hegland jau 12 metų gyvena Svalbardo salyne ir teigia įsimylėjusi šiaurę bei poliarinę naktį. Dr. Aurelijus Zykas nukelia į Tibetą, kuriame gyvenimas toli gražu nėra lengvas, tačiau vietiniai kasdienybę priima be baimės. Paklajoti po paslaptingąjį Madagaskarą kviečia Gabrielė Štaraitė, o Dalius ir Eglė Juočai įrodo, kad svajonės pildosi – jie nusipirko autobusiuką, metė darbus ir iškeliavo po Europą. 

  Kelionių įspūdžiais dalijasi radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga, maisto istorikė Rūta Šulcienė kviečia į kalėdinę skonių kelionę šiltuose kraštuose, o žurnalistė Neringa Černiauskienė siūlo atostogauti Pietų Europoje ne sezono metu. Fotografas ir gidas Tautvaldas Tumėnas fotoistorijoje siūlo pažvelgti į šalį, kurios nebėra – Siriją. Nepamiršome ir Lietuvos – keliautojas Vytautas Kandrotas ieško žiemos pramogų Anykščių rajone, o istorikė Sonata Šulcė vedžioja po Šv. Jonų bažnyčios ansamblį Vilniuje. 

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos! Todėl nieko nelaukite, į rankas paimkite aštuntąjį žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę!