Elektroninis KELIAUK žurnalas. Nr.5 (pdf formatas)

 • Kraunamos nuotraukos

  Elektroninis KELIAUK žurnalas. Nr.5 (pdf formatas)

  4 
  5  Sutaupykite 1 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai elektroninis žurnalo numeris pdf formatu, skirtas atsisiųsti į kompiuterį ar telefoną. Užsisakydami pasirinkite nemokamą pristatymo būdą. Leidinį išsiųsime jums el.paštu per vieną dieną.

 • Dėmesio, tai elektroninis žurnalo KELIAUK numeris, skirtas skaityti kompiuteryje, plančetėje ar telefone.
   
  Žurnalas „KELIAUK!“ kviečia į įspūdžių kupiną kelionę: paruošėme interviu, beprotiškai įdomių kelionių istorijų iš viso pasaulio, įžvalgų ir patarimų, idėjų kelionėms po Lietuvą, renginių kalendorių ir daugybę kitos informacijos.

  Pavasario numeryje daugiausia dėmesio skiriame keliaujančioms moterims ir kviečiame pasisemti įkvėpimo iš fotomenininkės Neringos Rekašiūtės, vienos išmaišiusios Iraną, tolimus ir ne visada saugius kraštus lankiusios žurnalistės Agnės Bukartaitės bei Marakeše gyvenančios Rasos Barčaitės. Nepailstanti kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė šį kartą supažindina su egzotiškais Afrikos gyvūnais, savo kelionių penketuku dalijasi žavingoji mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, rašytoja Gina Viliūnė vedžioja po karalienių ir knygų herojų Vilnių, konditerė Inga Kupšytė Chorianopoulou pasakoja apie Graikijos virtuvę, o Miglė Tarasevičiūtė atskleidžia Lietuvos gamtos grožį per savo fotoobjektyvą. Kviečiame prisiminti ir istorijos pamirštas lietuves – keliauti mėgusią Teofilę Konstanciją Radvilaitę Moravską ir pirmąją profesionalią lietuvę egiptologę Mariją Rudzinskaitę-Arcimavičienę.

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos! Pasakojame ir apie kopimą į Akonkagvą Argentinoje, universitetinius miestus, kviečiančius trumpoms pavasario atostogoms, meniškąjį Londoną, gražiausias Europos bibliotekas ir t. t. Todėl nieko nelaukdami čiupkite penktąjį žurnalo „KELIAUK!“ numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę!

 • Alternatyvios prekės