Žydrojo dangaus kraštas BAVARIJA

 • Kraunamos nuotraukos

  Žydrojo dangaus kraštas BAVARIJA

  14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Arūna Kaminskienė, Dana Loher
  Puslapių skaičius
  352
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2017
  ISBN
  9786098105384
 • Arūna Kaminskienė ir Dana Loher – dvi knygos autorės, kurias suvedė aistra keliauti po nuostabų Bavarijos kraštą. Danutė gyvena Bavarijoje, o Arūna – Lietuvoje, tačiau jau daug metų juodvi kartu su bičiuliais leidžiasi į keliones po šį stulbinantį Vokietijos regioną, garsėjantį nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, pasakiškomis Ludwigo II pilimis, tyru Alpių kalnų oru, žmogaus veiklos nepaliesta gamta ir turtingu kultūriniu gyvenimu.

  Į knygą sugulė bemaž dešimties metų kelionių į šį kraštą įspūdžiai, potyriai, matyti vaizdai, skanautų valgių receptai. Autorės dalijasi savo patirtimi, sutiktų žmonių istorijomis, įgytomis žiniomis apie Bavarijos kultūrą, tradicijas, gyvenimo būdą. Skaitytojo laukia pažintys su viduramžiškais miestais, kaimeliais, gamta, jų grožį liudija spalvingos nuotraukos ir įdomūs bavariškų patiekalų receptai, jie it egzotiški prieskoniai pagardina pasakojimus apie bavarų kasdienybės kultūrą.
  Tai nėra tradicinis kelionių vadovas. Tai keliautojų pasakojimai, kurie, tikimės, bus naudingi tiek aktyviam keliautojui, tiek mėgstančiam kitus kraštus ir žmones pažinti iš knygų.
  Žavėkitės, fantazuokite, keliaukite.... Bavarija to verta!
    

  Paskaitykite ištrauką:

   

   
","sku":"SKU#148482607343060661","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/zy/zydrojo-dangaus-krastas-bavarija-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":14,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.auksopieva.lt/zydrojo-dangaus-krastas-bavarija","priceValidUntil":"2024-06-18T03:15:18+03:00"}}