Paslaptingasis EGIPTAS. Gidės užrašai

 • Kraunamos nuotraukos

  Paslaptingasis EGIPTAS. Gidės užrašai

  13 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Autorius
  Angelina Zaleckaitė
  Puslapių skaičius
  320
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2015
  ISBN
  9786098105254
 • Angelina Zaleckaitė ilgą laiką praleido Egipte: dirbo kelionių vadove, gide, nardymo meistre. Sykiu parengė daugiau kaip 40 kelionės vadovų, kurių didžioji dalis dirba Egipte iki šiol. Skatinama bičiulių, bendradarbių, turistų ir šeimos narių nusprendė perduoti patarimus būsimiems keliautojams, pasidalyti sukaupta patirtimi, atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.  

  Nilo slėnyje klestėjo viena seniausių ir didžiausių senojo pasaulio civilizacijų. Jei domitės kultūra, istorija, meno objektais, ši knyga kaip tik jums. Skaitydami ją susipažinsite su įvairiapusiu ir turtingu kraštu, atrasite egiptietiškos virtuvės patiekalų, pasakojimas įkvėps aplankyti dar nematytas vietas ir žmones. 

   

  Knyga „Paslaptingasis Egiptas“ pelnė 2015 metų geriausios kelionių knygos titulą.

   

  Paskaityk ištrauką:

   

   

   

 • Alternatyvios prekės

  Japonijos spalvos ir skoniai

  Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą.

  13 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas

  Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta knyga 

  14 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kerintis Iranas

  Knyga apie paslaptingą ir nuostabų Iraną, jo kultūrą ir žmones.

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite

 

\n

\n

\n","sku":"SKU#144225004111207551","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/pa/paslaptingasis-egiptas-gides-uzrasai-1.jpg","review":[{"@context":"https://schema.org","@type":"Review","reviewRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"Rating","bestRating":"5","ratingValue":"5","worstRating":"1"},"author":{"@context":"https://schema.org","@type":"Person","name":"Alma Karsten"},"datePublished":"2018-03-18","description":"Gaila neradau aprašymo , kaip veikia Egipto paštas. Pasisiunčiau sau atvirlaiškį iš registratūros, parodė pluoštelį dar neišsiūstų. Sako: gausite :), kupranugariai lėtai eina. Tai ir eina jau du mėnesiai ."}],"aggregateRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"AggregateRating","ratingValue":5,"reviewCount":"1"},"offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":13,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/paslaptingasis-egiptas-gides-uzrasai","priceValidUntil":"2024-03-28T17:22:28+02:00"}}