Žurnalas KELIAUK! Vasaros numeris 2019

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Vasaros numeris 2019

  3.50
  Puslapių skaičius
  128
  Įrišimas
  Minkštas
  Išleidimo metai
  2019
  ISBN
  9772538716005
 • Vasara kvepia pievų gėlėmis, svaigia kelionių nuojauta, kai traukia nors į pasaulio kraštą, kur atradimai veja vienas kitą ir kur taip gera tiesiog būti! Kur stovi šiltą vakarą po žvaigždėtu dangumi, kojas įmerkęs į vandenyną ir išgyveni užplūstančią įkvėpimų bangą...

  Žurnalo „Keliauk!" vasaros numeris kviečia patirti naujų išgyvenimų! Kokie atradimai ir pamokos lydėjo Indijoje, dalijasi keliautojas Jokūbas Laukaitis, apie danų laimės jausmą ir gražiausias Danijos vietas pasakoja Laura Mortensen – čia jos šeima leidžia savo jaukias vasaras, apie Normandijos grožį ir pažintį su impresionistų dailininkais rašo žurnalistė ir keliautoja Neringa Černiauskienė. Mintimis apie kalnų šauksmą ir patirtis Naujojoje Zelandijoje dalijasi keliautoja Agnė Rimšaitė. „Tai – viena gražiausių vasarų mano gyvenime! Zelandijoje mums buvo svarbiausia neskubėti ir mėgautis kiekviena diena, juk kažin, ar dar kada turėsime tokią nerūpestingą vasarą“, − prisipažįsta ji. Šiais metais JAV Didžiojo kanjono nacionalinis parkas švenčia šimto metų jubiliejų – apie tai rasite rubrikoje „Žvilgsnis giliau". Įstabaus grožio Škotijos salomis žavisi Milda Butkienė, o kodėl Pietų Afrikos žmonės savo kraštą vadina Vaivorykštės šalimi, intriguoja keliautoja ir rašytoja Gabrielė Štaraitė. Kilusį kelionių troškulį malšinti Huracan kava kviečia Vytautas Kratulis, vedžiodamas kava kvepiančiais LDK didikų Pacų keliais. Na, o jei pasiilgote turistų dar neatrastų vietų, jus sudomins aktorės Jovitos Balčiūnaitės istorija iš kitos pasaulio pusės – Ramiojo vandenyno salų.

  Tiems, kas supranta, kiek neatrasto grožio Lietuvoje, parengėme pasakojimą apie Zarasų burtus, o apie pažintį su žygeiviais ir keliones po Lietuvą pasikalbėjome su Vytautu Rumsku. Visko net neišvardysi − atsiverskite naujausią numerį ir patys sužinokite!

  Juk visos kelionės pilnos atradimų!