Žurnalas KELIAUK! Vasaros numeris 2020

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Vasaros numeris 2020

  3.50
  Puslapių skaičius
  120
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2020
  ISBN
  9772538716005
 • Jei svajojate aplankyti kraštus už jūrų marių, nesiliaukite svajoję – tikiuosi, kad naujausias žurnalo KELIAUK! numeris jus įkvėps naujoms pradžioms, naujoms kelionių įspūdžių kolekcijoms. O jei vasarą leisite Lietuvoje – jums taip pat paruošėme puikių istorijų, patarimų ir nuorodų. Galimybės... Jos beribės! Keliauti po pasaulį ir tyrinėti vasaros didingą ir jaudinantį grožį – nepaprastas malonumas! Juk bendri išgyvenimai suartina žmones, kuria puikius prisiminimus, sklidinai pripildo teigiamų emocijų ir džiaugsmo visiems metams.

  Europa nuostabiai graži! Jos senoji kultūra, žmonės ir gamta – tikras stebuklas, viskam ištyrinėti neužtektų ir viso gyvenimo. Čia gimė garsieji keliautojai, jie drąsiai skrodė bangas, nežinodami, kas laukia ateityje. Tad ir šiame žurnalo numeryje jus viliosime į nuostabiuosius Europos miestus, kviesime į Por- tugaliją, garsėjančią žymiaisiais jūrininkais, nutiesusiais kelius į Ameriką, Indiją ir kitus kraštus. Neatsitiktinai Portugalija jau kelintus metus iš eilės užima TOP 3 viršūnę kaip nuostabiausia kryptis kelionėms. Jos miestai ir laukiniai paplūdimiai išties atima žadą!

  Kokia vasara be vandens malonumų? Supažindinsime su įspūdingiausiais pasaulio kriokliais – vieni jų neapsakomai toli, o kiti visai šalia, pavyzdžiui, Latvijoje. Ar žinojote, kad plačiausiu Europoje dirbtinai suformuotu kriokliu galima pasigrožėti Ventos upėje? O gal esate buvę prie Viktorijos krioklių? Galingas jų gaudesys veikia magiškai... Taip pat paruošėme istorijų apie lietuvių keliautojus, gyvenančius svečiose šalyse. Štai Žygimantas Andrulis, kadaise atsidavęs ekstremaliam sportui, šiandien neria dar giliau – mėgaujasi kūrybos teikiamais privalumais: filmuoja siužetus, kuria filmus ir fotografuoja. Jo užfiksuotos akimirkos iš Naujosios Zelandijos, Islandijos ir kitų šalių stebina net ir visko mačiusius. Rita Kulešovaitė prisimena solo kelionę į egzotika alsuojantį Omaną, tikėdama, kad čia sutiktos plačios šypsenos atmintyje pasiliks ilgam. Kelionę į Meksiką Vitalija Navickaitė vadina Apvaizdos dovana, jos nepaprastai jautrus pasakojimas įkvėps ieškoti savų ir savitų kelių. Apie R. Mesnerio muziejus Alpėse pasakoja alpinistas ir keliautojas Marius Pulkauninkas. Perskaitę jo straipsnį, be abejonės, užsimanysite į kalnus! O jei ieškote atokvėpio valandėlės – užsukite į vienuolynus.

  Kiek energijos pasikrausite vasarą, tiek turėsite visus metus. Saulės, įkvėpimo ir džiaugsmo keliaujant!