Tigro lemtis (Knyga su nedideliais defektais)

 • Kraunamos nuotraukos

  Tigro lemtis (Knyga su nedideliais defektais)

  3 
  7  Sutaupykite 4 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Knyga su nedideliais defektais viršelyje. 

   

  Garbė. Pasiaukojimas. Meilė.
  Ar visko pabaiga reiškia naują pradžią?

  Įveikę tris deivės Durgos užduotis ir įkvėpti ketvirtosios pranašystės, Kelsė, Renas ir Kišanas vėl leidžiasi į kelionę. Šįsyk jie turi rasti Ugninį lyną. Tačiau kortos sumaišytos – piktasis raganius pagrobia Kelsę. Jei jai pavyks ištrūkti iš jo gniaužtų ir sėkmingai panaikinti tigrų prakeiksmą, ji išlaisvins mylimus princus. Tačiau sykiu Kelsės laukia sunkiausias pasirinkimas gyvenime.


  Ieškant ketvirtosios Durgos dovanos Andamanų salose Bengalijos įlankoje, jų tyko didžiuliai pavojai ir grėsmė gyvybei. Tai lenktynės su laiku, o kartu bėgimas nuo persekiojančio piktojo raganiaus Lokešo. Ketvirtojoje serijos dalyje laukia meilės ir ištikimybės išbandymai, gėrio ir blogio kova, kerinčios būtybės, pavojai ir pagaliau paaiškėjusi tikroji tigrų lemtis. 


  Ugningas ir aistringas finalas! Be abejonės, skaitytojai bus sujaudinti iki širdies gelmių ir nubrauks ne vieną ašarą.
  Kirkus Reviews

   

   

   
 • Alternatyvios prekės

","sku":"SKU#146202236845424001-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/tigro-lemtis-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":3,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.auksopieva.lt/tigro-lemtis-kopija","priceValidUntil":"2024-03-28T18:46:30+02:00"}}