Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogija. Pirma knyga

 • Kraunamos nuotraukos
  8 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Autorius
  Leigh Bardugo
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  Shadow and Bone
  Vertėjas
  Tėja Luna
  Puslapių skaičius
  320
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2016
  ISBN
  9786098105285
 • – Aš tavęs labai ilgai laukiau, Alina, – prisipažino jis. – Tu ir aš pakeisime pasaulį.  

  Apsuptą priešų, kažkada garsią Ravkos tautą dalija Šešėlio kanjo­nas – neįžengiamos tamsos ruožas, knibždėte knibždantis monstrų, mintančių žmonėmis.

  Alina Starkova niekuomet nepasižymėjo ypatingais gabumais. Tačiau kai kanjone užpuolamas jos pulkas ir žiauriai sužeidžiamas geriausias draugas, joje prabunda slypėjusios galios ir išgelbėja bičiulio gyvybę. Šios galios gali padėti išlaisvinti nusiaubtą ir karų niokojamą šalį. Išplėšta iš savo aplinkos ir nugabenta į karališkąjį dvarą, Alina mokoma būti grišų nare – magiškojo elito dalimi, kuriam vadovauja paslaptingasis Darklingas.

  Vis dėlto šiame pasaulyje niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs. Kai prieš akis dunkso neįžvelgiama tamsa, o visos karalystės likimas priklauso nuo Alinos nepažintos galios, ji turi atskleisti grišų, o sykiu ir savo širdies paslaptis.

  „Šešėlis ir kaulas“ – pirmoji grišų trilogijos dalis.


  Leigh Bardugo – „The New York Times“ bestselerių autorė, kurios knygomis žavisi viso pasaulio jaunimas, teises į šios trilogijos
  ekranizaciją įsigijo „Hario Poterio“ filmų režisierius Deividas Heimanas ir „DreamWorks“ kino kompanija. Rašytojos knygos išverstos į daugiau kaip 24 kalbas ir išleistos 50 šalių.
    

  Paskaitykite ištrauką:

   


   

  Prieš tapdama rašytoja, autorė dainavo vienoje roko grupėje ir sukūrė šiai trilogijai dainą, kurią galite paklausyti čia: 

Prieš tapdama rašytoja, autorė dainavo vienoje roko grupėje ir sukūrė šiai trilogijai dainą, kurią galite paklausyti čia: 
\n\t
\n\t

\n","sku":"SKU#145495703297659021-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/seselis-ir-kaulas-grisu-trilogija-pirma-knyga-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":8,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/seselis-ir-kaulas-grisu-trilogija-pirma-knyga-kopija","priceValidUntil":"2021-11-25T19:43:53+02:00"}}