Šiogūnas. Antra knyga

 • Kraunamos nuotraukos

  Šiogūnas. Antra knyga

  12.50
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  James Clavell
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  SHOGUN
  Vertėjas
  Vlada Baubonienė
  Puslapių skaičius
  612
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2021
  ISBN
  9786098105599
 • Išgyvenęs viduramžių Japonijoje, Džonas Blektornas iš egocentriško „purvino barbaro“ pamažu virsta asmenybe, kuri pajėgia suvokti nepaprastą, itin egzotišką japonų grožio, estetikos, proto sampratą, neįtikėtiną moralinių bei filosofinių vertybių sistemą. Džono ir Mariko meilės istorija užburia grožiu bei netikėtais pasirinkimais. O Toranagos gilūs sprendimai bei laikmetį pranokstančios įžvalgos prikaustys dėmesį iki paskutinio puslapio. Sudėtingos istorinės detalės ir širdį veriantys jausmai susilieja į galingą, įtraukiantį romaną apie nuostabų Tekančios saulės kraštą, minties galią, meilės gylį ir troškimą įveikti nepalenkiamus kultūrų skirtumus.

  „Kad ir kaip bežiūrėtum, tai plačių erdvių romanas su neįtikėtino masto panorama. Tačiau nė kiek nesinori, kad knyga bent vienu sakiniu būtų trumpesnė.“

  Cosmopolitan

  „Be abejo, tai vienas žymiausių ir grandioziškiausių XX a. romanų.“
  Daily Mirror
   
  Jamesas Clavellas – vienas žymiausių XX a. romanistų, gimė Britanijos Karališkojo laivyno karininko šeimoje. Antrojo pasaulinio karo metu buvo paimtas japonų į nelaisvę Singapūre. Kelerius metus praleido garsiajame Čangi kalėjime. Savo patirtį aprašė romanuose. Domėjimasis Azijos kraštais, jos žmonėmis, religija, dorovės principais bei papročiais atsispindėjo autoriaus kūriniuose. 
   
  Paskaitykite ištrauką https://issuu.com/auksopieva/docs/siogunas_ii-dalis_istrauka