Žurnalas KELIAUK! Vasara 2018

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Vasara 2018

  3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Puslapių skaičius
  112
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2018, vasara
  ISBN
  9772538716005
 • Žurnalas „KELIAUK!” kviečia į įspūdžių kupiną kelionę: paruošėme jums interviu su keliautojais, beprotiškai įdomių kelionių istorijų iš viso pasaulio, įžvalgų ir patarimų, kelionių po Lietuvą idėjų, renginių kalendorių ir daugybę kitos informacijos.

  Šios vasaros numeryje netikėtai daug dėmesio skiriame vandeniui: jachtos kapitonas Vytas Palavinskas pasidalijo įspūdžiais iš tolimų pasaulio kampelių ir kelionių po jūras bei vandenynus. Žurnalistė Neringa Černiauskienė supažindino su kruizais – pramogų oazėmis ant vandens, o gidė Žydronė Lukšytė atvežė tris istorijas iš Kolumbijos – kaip turistai po Tatakojos dykumą klampojo guminiais batais, o „krištolinė upė“ virto kakavos upe. Trys iš keturių mūsų siūlomų vasaros krypčių – Kotoras Juodkalnijoje, Bohusleno krantas Švedijoje, Marema centrinėje Italijoje, – įsikūrę prie vandens. Lietuvoje galimybių taip pat apstu – upės, ežerai, marios, jūra, mineraliniai vandenys. O kur dar paslaptingos pelkės ir populiarėjantis paukščių stebėjimas.

  Interviu su aktoriumi ir „balinėtoju“ Leonardu Pobedonoscevu tikrai suvilios leistis į rojaus salą Balį, o fotoistorija iš Sakartvelo (Gruzijos) nukels į pasakų šalį. Taip pat sužinosite apie Angkoro šventyklas Kambodžoje, kaip atsirado pusryčiai, kaip senovėje buvo kuriami žemėlapiai ir ką galima nuveikti oro uoste.

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos! Todėl nieko nelaukite, į rankas paimkite naują žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę!