Žurnalas KELIAUK! Ruduo 2018

 • Kraunamos nuotraukos

  Žurnalas KELIAUK! Ruduo 2018

  3 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •  Žurnalas „KELIAUK!” kviečia į įspūdžių kupiną kelionę: ir vėl paruošėme jums interviu su keliautojais, beprotiškai įdomių kelionių istorijų iš viso pasaulio, įžvalgų ir patarimų, kelionių po Lietuvą idėjų, renginių kalendorių ir daugybę kitos informacijos.  

  Šio rudens numeryje siūlome ne vieną įtraukiantį interviu: Milda Tamašauskaitė ir Dovydas Urbonas pasakoja apie kelionę dviračiais iki Indonezijos, speleologas Aidas Gudaitis – apie paslaptingas Žemės gelmes, o komunikacijos specialistė Medeina Čijauskautė dalijasi įžvalgomis apie keliavimo svarbą ir nuotykiais iš tolimų pasaulio kampelių. Rašytoja ir aktorė Beata Tiškevič stebina savo kelionių patyrimais. Įspūdžiais užburia žurnalistė ir gidė Astra Petkūnaitė (istorijos ir tajų pamokos iš Bankoko), kelionių organzitorė Gabrielė Štaraitė (apie Butano laimę ir kitas šalies įdomybes), žurnalistė Neringa Černiauskienė (bus naudinga norintiems žiemoti Kanaruose) ir italas Federico Baglini (24 valandos Milane gali būti įdomios!). 

  Šį kartą nebuvo pamiršti ir maisto mėgėjai – jiems skirtas Rūtos Šulcienės straipsnis apie sūrius ir gardžios idėjos iš Žemaitijos. Istorijos skiltyje nuolatinė žurnalo autorė Sonata Šulcė pasakoja apie Minsko vaivadaičio Juozapo Jurgio Hilzeno lavinamąją kelionę po Europą. Kelionių vaizdų gerbėjams skirta fotoistorija iš Dominikos Respublikos ir Kinijos, kurią paruošė fotografė Diana Liminovič.

  Ir tai tikrai ne visos mūsų Jums parengtos istorijos! Todėl nieko nelaukite, į rankas paimkite rudeninį žurnalo „KELIAUK!” numerį ir leiskitės į įspūdžių, emocijų ir skonių kupiną kelionę!