UMBRIJA. Žalioji ITALIJOS širdis (su nedideliais defektais)

 • Kraunamos nuotraukos

  UMBRIJA. Žalioji ITALIJOS širdis (su nedideliais defektais)

  9 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Knyga su nedideliais defektais viršelyje.

   

  UMBRIJA – dar vadinama žaliąja Italijos širdimi, supama Apeninų kalnų ir banguojančių žalumų, garsėja legendiniais miestais – Perudža, Asyžiumi, Orvjetu, Gubijumi, Spoletu. Kadaise tai buvo paslaptingų etruskų ir taikių umbrų žemės, svarbus viduramžių epochos centras. Umbrijoje gyveno ir kūrė genialūs dailininkai – jus tikrai sužavės stulbinantys Giotto, Lucos Signorelli, Cimabue's, Beato Angelico šedevrai, įstabūs Peru­gino, Filippo Lippi, Benozzo Gozzoli, Pinturicchio darbai. Pro Umbriją vingiuoja svarbūs piligrimų keliai, aplankyti Šv. Pranciškaus bazilikos Asyžiuje plūsta keliautojai iš viso pasaulio – ne veltui ši šventovė vadinama ištisu meno lobynu ir yra įtraukta į UNESCO saugomą pasaulio paveldą. Knygoje rasite ne tik nuostabių iliustracijų, bet ir istorijos, legendų, patirčių bei vertingų patarimų. Sužinosite, kokie miestai garsėja juodaisiais bei baltaisiais trumais, vynais, šokoladu, šafranu ir kitomis gėrybėmis.

  LINA LIMANTAITĖ – vertėja, dviejų lietuvių–italų kalbų žodynų autorė, italų kultūros puoselėtoja. Jau dvidešimt metų dirba Italijos ambasadoje Lietuvoje. Kalba keturiomis užsienio kalbomis, išmaišiusi Viduržemio jūros regioną, itin pamilo Umbriją – jos viduramžiškus miestus, žmones, virtuvę bei tradicijas. Domėdamasi italų kultūra ir istorija, sukaupė daug vertingų žinių, kuriomis dalijasi su skaitytojais. „Be užburiančios miestelių atmosferos, kvapą gniaužia nuošaliose vietose įsikūrusios abatijos ir vienuolynai, žaliuojančios kalvos ir žydintys laukai, vinguriuojančios upės, tyvuliuojantys ežerai. Atrodo, jog tai – nutapyti paveikslai", – sako autorė. 

  Kviečiame pažinti šį nuostabų ITALIJOS regioną ir leistis į kelionę!

   

  „Umbrija – tai gryniausia itališka mistika! Šviesi, žalia, kvepianti, tvarkinga – tiek, kiek tvarkingas akmuo iš kurio sumūryti Umbrijos borgo – fortifikuoti miesteliai žaliose kalvose. Vis tik pasakoti apie Umbriją nėra visiškai paprasta užduotis: reikia tam tikrų žodžių, tam tikros patirties ir tam tikro intelektualaus jautrumo. Linos Limantaitės tekstai apie mistiškiausią Italijos regioną paprastai ir tuo pat metu įtikinamai perteikia Umbrijos vaizdą, skonį, istoriją, šventumo aurą!"

  Paulius Jurkevičius
  Rašytojas, portalo „15min" apžvalgininkas, Italijos Foreign Press asociacijos narys   Pavartykite ištrauką:
   

      


\n\t
\n\t 

\n","sku":"SKU#154903265019044171-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/umbrija-zalioji-italijos-sirdis-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":9,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.auksopieva.lt/umbrija-zalioji-italijos-sirdis-kopija","priceValidUntil":"2024-03-28T17:39:49+02:00"}}