TYLA. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

 • Kraunamos nuotraukos

  TYLA. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs

  14 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Autorius
  Susan Cain
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  QUIET: The Power of Introverts in a World That Can’t Stop Talking
  Vertėjas
  Milda Dyke
  Puslapių skaičius
  412 p.
  Įrišimas
  minkštas
  Išleidimo metai
  2013
  ISBN
  9786098105001
 •  

  SUSAN CAIN − knygos Tyla: introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs, žaibiškai tapusios New York Times skaitomiausiu leidiniu, jau išverstu į trisdešimt kalbų, autorė. Jos mintys apie introversiją ir drovumą pasirodė The New York Times; The New Yorker, The Dallas Morning News; O, The Oprah Magazine; Time.com ir PsychologyToday.com. Introversijos temomis Cain kalbėjo Microsoft, Google, JAV iždo darbuotojams ir konferencijoje TED 2012, kurią internete pažiūrėjo 3 milijonai žiūrovų. Susan Cain pasirodė per nacionalinę televiziją, radiją, tokiose laidose ir programose kaip CBS This Morning, NPR All Things Considered, NPR Diane Rehm. Su jos knyga supažindino Time, The Atlantic, Wired, Fast Company, Real Simple, Fortune, Forbes, USA Today, The Washington Post, CNN, Slate.com, daugelis kitų leidinių ir internetinių svetainių.

  Susan Cain su pagyrimu baigusi Prinstono koledžą ir Harvardo teisės mokyklą. Gyvena Hadsono upės slėnyje su vyru ir dviem sūnumis.

  Beveik pusė mūsų pažįstamų žmonių yra introvertai. Jie mieliau klauso, negu šneka, mieliau skaito, negu siaučia vakarėliuose, jie sugalvoja ir kuria naujoves, tačiau nemėgsta savęs viešinti, mieliau suka galvas vienumoje, nei pasineria į grupės idėjų kūrimo procesą. Nors juos neretai vadiname „tyliais“, kaip tik jiems turėtume būti dėkingi už daugelį nuostabiausių visuomenės laimėjimų. Nemažai didžiausių mūsų idėjų, meno kūrinių, išradimų − ir evoliucijos teorija, ir Van Gogho saulėgrąžos, ir asmeniniai kompiuteriai, atsirado tylių ir intelektualių žmonių, mokančių įsiklausyti į savo vidinį pasaulį ir iškelti jame glūdinčius turtus, pastangomis. Be introvertų pasaulyje nebūtų: reliatyvumo teorijos, Chopino noktiurnų, Prousto Prarasto laiko beieškant, Piterio Peno, filmo Šindlerio sąrašas, Google, Hario Poterio ir kt.

  Ši nepaprasta knyga kupina tikros galios visiems laikams pakeisti mūsų požiūrį į introvertus ir − dar svarbiau − pakeisti introvertų požiūrį į pačius save.
    

  Paskaityk ištrauką čia.

   

   

   
 • Alternatyvios prekės

  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Kelias į prasmingą gyvenimą

  Tai įkvepianti Jo Šventenybės Dalai Lamos knyga apie išmintį, meilę, gerumą, asmeninės moralės praktiką 

  12 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kelias į Nušvitimą

  Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins 

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite
","sku":"9786098105001","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/ty/tyla-introvertu-galia-pasaulyje-kuris-nesiliauja-kalbejes-1.jpg","review":[{"@context":"https://schema.org","@type":"Review","reviewRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"Rating","bestRating":"5","ratingValue":"4","worstRating":"1"},"author":{"@context":"https://schema.org","@type":"Person","name":"Rasa"},"datePublished":"2024-02-10","description":"Labai patiko, deja, neužteko laiko pabaigti paimtai iš bibliotekos, ieškojau pirkti-niekur nėr. Būtų šaunu,jei sulauktume pakartotinio leidimo."},{"@context":"https://schema.org","@type":"Review","reviewRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"Rating","bestRating":"5","ratingValue":"3","worstRating":"1"},"author":{"@context":"https://schema.org","@type":"Person","name":"Jūratė Grigoraitytė"},"datePublished":"2018-11-12","description":"Knyga nebloga, autorė atliko išsamų tyrimą. Visgi aš apie introversijos reiškinį jau žinojau gana nemažai, todėl sužinojau mažai naujo. Bene didžiausias knygos trūkumas (ir kartu privalumas) - pavyzdžių gausa. Skaitančiajam nesunku tarp jų \"pasiklysti\". Norėjosi daugiau apibendrinimų, gebėjimo daryti kūrybiškas išvadas."}],"aggregateRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"AggregateRating","ratingValue":3.5,"reviewCount":"2"},"offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":14,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/tyla-introvertu-galia-pasaulyje-kuris-nesiliauja-kalbejes-2","priceValidUntil":"2024-03-28T19:02:33+02:00"}}