Toskana. FLORENCIJA. Magiška žemė (su nedideliais defektais)

 • Kraunamos nuotraukos

  Toskana. FLORENCIJA. Magiška žemė (su nedideliais defektais)

  8 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Knyga su nedideliais defektais viršelyje.


  Dalia Smagurauskaitė – kelionių žurnalistė, knygų autorė, šešerius metus gyveno ir dirbo Renesanso mieste Florencijoje, Italijoje. Autorė, kalbanti keturiomis užsienio kalbomis, Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, o Vilniaus dailės akademijoje – meno istoriją ir teoriją. Ieškodama naujų galimybių ir patirčių, pasinaudojo Europos savanorių tarnybos programa ir savanoriavo Palazzo Vecchio muziejuje Florencijoje. Iš arti susipažinusi su italų kultūra ir ja susižavėjusi, Dalia iki šiol ją tyrinėja. D. Smagurauskaitė fotografuoja, daug keliauja ir... nepradeda ryto be mažo puodelio espresso kavos.  

  Toskana, Florencija – magiška žemė, dar vadinama Europos kultūros lopšiu, Renesanso gimtine. Šią vietą bent kartą gyvenime privalo aplankyti kiekvienas. Knygoje susipažinsite su įvairiapuse ir turtinga šio krašto kultūra, italų gyvenimo būdu. Nuostabi, pažinimo džiaugsmo ir kelionių žavesio kupina Dalios Smagurauskaitės knyga, parašyta su išmanymu ir puikiu humoro jausmu, įkvėps atrasti dar nematytas vietas ir nepažintus žmones, paragauti toskanietiškos virtuvės patiekalų bei gero vyno, pasigėrėti kalnais, saule, jūra ir vynuogynais nusėtais peizažais.

   

  Paskaitykite ištrauką:

   

   


   

 • Alternatyvios prekės

  Japonijos spalvos ir skoniai

  Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą.

  13 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kerintis Iranas

  Knyga apie paslaptingą ir nuostabų Iraną, jo kultūrą ir žmones.

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas

  Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta knyga 

  14 
  Prekė išparduota. Susisiekite

\n\t
\n\t 

\n

\n\t

\n","sku":"SKU#141625293155826171-kopija-2","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/toskana-florencija-magiska-zeme-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":8,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.auksopieva.lt/toskana-florencija-magiska-zeme-kopija-2","priceValidUntil":"2024-03-28T17:05:39+02:00"}}