Tigro lemtis

 • Kraunamos nuotraukos

  Tigro lemtis

  6 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Colleen Houck
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  Tiger’s Destiny
  Vertėjas
  Tėja Luna
  Puslapių skaičius
  512
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2016
  ISBN
  9786098105308
 • Garbė. Pasiaukojimas. Meilė.
  Ar visko pabaiga reiškia naują pradžią?

  Įveikę tris deivės Durgos užduotis ir įkvėpti ketvirtosios pranašystės, Kelsė, Renas ir Kišanas vėl leidžiasi į kelionę. Šįsyk jie turi rasti Ugninį lyną. Tačiau kortos sumaišytos – piktasis raganius pagrobia Kelsę. Jei jai pavyks ištrūkti iš jo gniaužtų ir sėkmingai panaikinti tigrų prakeiksmą, ji išlaisvins mylimus princus. Tačiau sykiu Kelsės laukia sunkiausias pasirinkimas gyvenime.


  Ieškant ketvirtosios Durgos dovanos Andamanų salose Bengalijos įlankoje, jų tyko didžiuliai pavojai ir grėsmė gyvybei. Tai lenktynės su laiku, o kartu bėgimas nuo persekiojančio piktojo raganiaus Lokešo. Ketvirtojoje serijos dalyje laukia meilės ir ištikimybės išbandymai, gėrio ir blogio kova, kerinčios būtybės, pavojai ir pagaliau paaiškėjusi tikroji tigrų lemtis. 


  Ugningas ir aistringas finalas! Be abejonės, skaitytojai bus sujaudinti iki širdies gelmių ir nubrauks ne vieną ašarą.
  Kirkus Reviews

   

   

   
 • Alternatyvios prekės

  Tigro beieškant

  Colleen Houck

  Tigro užkerėjimas

  Colleen Houck

  6 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Tigro kelionė
","sku":"SKU#146202236845424001","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/ti/tigro-lemtis-1.jpg","review":[{"@context":"https://schema.org","@type":"Review","reviewRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"Rating","bestRating":"5","ratingValue":"5","worstRating":"1"},"author":{"@context":"https://schema.org","@type":"Person","name":"Elektra Natchios"},"datePublished":"2018-08-01","description":"Ar planuojate išversti penktąją šios serijos dalį \"Tiger's Dream\"?"},{"@context":"https://schema.org","@type":"Review","reviewRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"Rating","bestRating":"5","ratingValue":"5","worstRating":"1"},"author":{"@context":"https://schema.org","@type":"Person","name":"Jurga Valinciene"},"datePublished":"2016-06-11","description":"Puikumelis, aciu Jums labai:)"}],"aggregateRating":{"@context":"https://schema.org","@type":"AggregateRating","ratingValue":5,"reviewCount":"2"},"offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":6,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.auksopieva.lt/tigro-lemtis","priceValidUntil":"2024-01-06T16:24:15+02:00"}}