Taipanas. Epinė istorija apie Honkongo įkūrimą. Antra knyga

 • Kraunamos nuotraukos

  Taipanas. Epinė istorija apie Honkongo įkūrimą. Antra knyga

  17 
  19  Sutaupykite 2 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai antroji dvilogijos dalis.

  Autorius
  James Clavell
  Versta iš
  anglų k.
  Orig. pav.
  TAI-PAN
  Vertėjas
  Aušra Urbanavičiūtė
  Puslapių skaičius
  348
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2023
  ISBN
  9786098105780
 • Europos pirkliai ir nuotykių ieškotojai pradėjo skverbtis į paslaptingą Kiniją, trokšdami turtų ir naujų žemių. XIX amžiaus pradžioje škotas Dirkas Struanas pasiryžta paversti apleistą Honkongo salą neįveikiama britų galios tvirtove ir tampa aukščiausiuoju kinų vadovu – taipanu. Taipanu vadintis gali tik vienas! Sykiu jis yra piratas, opijaus kontrabandininkas ir puikus derybų bei manipuliacijų meistras. Brokas, antrasis turtingiausias salos žmogus, taip pat trokšta būti taipanu ir ketina perimti valdžią iš savo varžovo. Užverda nuožmi kova, liejasi kraujas, mezgasi intrigos, liepsnoja jausmai, nutylėtos šeimų paslaptys išnyra į dienos šviesą. Tai istorija apie siekį tapti neabejotinais Oriento šeimininkais ir įtvirtinti savo dinastiją Tolimuosiuose Rytuose. Ar pavyks rasti vaistų nuo maliarijos – Laimingojo slėnio karštinės? Ar išgis Struano mylimoji Mei Mei? Ar meilė svarbesnė už valdžią ir turtus?

  Tai antroji serijos dalis.

  „Pasakiškas Tolimųjų Rytų epas jus sujaudins ir įsuks į emocijų sūkurį... įtaigus bei viliojantis pasakojimas kvies leistis į nuotykius ir leis geriau pažinti žmonių santykius... dramatiški epizodai, egzotiški vaizdai ir svaiginantys romano vingiai prikaustys iki paskutinio puslapio“. Baltimore Sun

   

  Jamesas Clavellas – vienas žymiausių XX a. romanistų, gimė Britanijos Karališkojo laivyno karininko šeimoje. Antrojo pasaulinio karo metu buvo paimtas japonų į nelaisvę Singapūre. Kelerius metus praleido garsiajame Čangi kalėjime. Savo patirtį aprašė romanuose. Domėjimasis Azijos kraštais, jos žmonėmis, religija, dorovės principais bei papročiais atsispindėjo autoriaus kūriniuose.