Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas (Knyga su defektais viršelyje)

 • Kraunamos nuotraukos

  Poseidonija. Pranašės Vangos gyvenimas (Knyga su defektais viršelyje)

  1.50
  5.22 Sutaupykite 3.72
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Knyga su nedideliais defektais viršelyje.  

   

   

  VANGA – žymi bulgarų pranašė ir aiškiaregė, viena ryškiausių XX amžiaus fenomenų, būdama akla ji turėjo ypatingą galią neklystamai atskleisti ateities reiškinius. Šios išskirtinės moters dvasinis pasaulis neišmatuojamas žmogiškuoju masteliu, jo neįmanoma pagrįsti visiems priimtinais kriterijais. Likimo ironija: išleista daugybė knygų su Vangos pranašystėmis, tačiau daugelyje jų pranašei priskiriami žodžiai, kurių ji niekada nesakė.
  „Poseidonija“ – pirmoji jos sūnėno Dimitro Gaigurovo knyga. Autorius su didele meile ir atsidavimu aprašo įvykius, susijusius su Vangos gyvenimu. Knygoje gausu įvairių jos patarimų bei savitų gydymo receptų.

  Dimitras Gaigurovas – VANGOS sūnėnas ir krikštasūnis. Jo mama ir Vanga – seserys. Kartu jie pragyveno iki pat Vangos mirties. Dimitras buvo tetos Vangos daugelio įvykių ir susitikimų tiesioginis liudininkas bei dalyvis.  

 • Alternatyvios prekės

  2.03
  4.06 Sutaupykite 2.03
  Kelias į prasmingą gyvenimą

  Tai įkvepianti Jo Šventenybės Dalai Lamos knyga apie išmintį, meilę, gerumą, asmeninės moralės praktiką 

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kelias į Nušvitimą

  Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins 

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite

\n","sku":"9786099512549-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/poseidonija-pranases-vangos-gyvenimas-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":1.5,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/poseidonija-pranases-vangos-gyvenimas-kopija","priceValidUntil":"2023-10-25T09:49:13+03:00"}}