Naondelis. Raudonojo vienuolyno kronikos. II dalis

 • Kraunamos nuotraukos

  Naondelis. Raudonojo vienuolyno kronikos. II dalis

  10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Maria Turtschaninoff
  Versta iš
  švedų k.
  Orig. pav.
  Naondel. Krönikor från röda klostret
  Vertėjas
  Elžbieta Kmitaitė
  Puslapių skaičius
  384
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2022
  ISBN
  9786098105636
 • Jos gyvena pasaulyje, kurį valdo vyrai. Bet niekam nelemta valdyti amžinai. 

  Ohadino rūmuose moterys turi tik vieną pareigą – paklusti. Visos privalo pildyti kiekvieną savo pono užgaidą, mat jis turi siaubingų slaptų galių. Tačiau moterys irgi turi galių. Viena geba gydyti. Kita – valdyti sapnus. Viena jų – karė. O dar kita regi ateitį.  

  Seserys įkalintos hareme, kurį valdo pavojingas despotas, iš tamsiosios magijos šaltinio semiantis gyvenimo ir mirties galias. Atėjo metas pasipriešinti, susivienyti ir pabėgti. Tačiau ši kelionė be proto daug kainuos – ir toms, kurios pabėgs, ir toms, kurios liks. Iš skirtingų perspektyvų pasakojama ryški ir kvapą gniaužianti istorija atskleis, kokią siaubingą prievartą ir priespaudą moterims teko išgyventi, kad galų gale iškiltų idiliškasis Raudonasis vienuolynas.

  Kai mėnesiena suspindės raudonai, jos atkeršys.

  „Nepamirštamas, hipnotizuojantis feminizmo epas“ The Bookseller

   

  Maria Turtschaninoff gimė 1977 metais, jau būdama penkerių pradėjo rašyti pasakas, o dabar yra sukūrusi daugybę knygų apie magiškus pasaulius. Autorė pelnė Švedijos YLE literatūros premiją ir buvo dusyk apdovanota „Svenska litteratursällskapet“ premija. 2017 metais rašytoja nominuota Astridos Lindgren apdovanojimui ir „CILIP Carnegie“ medaliui. „Naondelis“ – antroji „Raudonojo vienuolyno“ trilogijos dalis. Serija išversta į daugiau nei 29 kalbas, o teises ekranizuoti kūrinį įsigijo „The Bureau“. 

   

  Paskaitykite ištrauką:  NAONDELIS. Raudonojo vienuolyno kronikos.