Maresi laiškai. Raudonojo vienuolyno kronikos III dalis

 • Kraunamos nuotraukos

  Maresi laiškai. Raudonojo vienuolyno kronikos III dalis

  14 
  Autorius
  Maria Turtschaninoff
  Versta iš
  švedų k.
  Orig. pav.
  Breven från Maresi. Krönikor från röda klostret
  Vertėjas
  Elžbieta Kmitaitė
  Puslapių skaičius
  340
  Įrišimas
  kietas
  Išleidimo metai
  2023
  ISBN
  9786098105698
 • Maresi, kaip ir daugeliui kitų merginų, Raudonasis vienuolynas buvo saugus prieglobstis. Tačiau dabar ji – jauna moteris ir metas išvykti. Ji privalo grįžti į vaikystės namus Ruvoje ir pasidalyti įgytomis žiniomis. Kadaise tai buvo laisvų žmonių kraštas, pilnas sraunių upių ir miškingų kalnų, tačiau artimiausia kaimynė pietryčiuose, Urundija, visados troško daugiau žemių ir turtų. Mažoje provincijoje Maresi pasiryžusi įkurti mokyklą, bet ar užteks tam jėgų, kai pirmą kartą į jos širdį pasibeldžia meilė? Grįžusi ji supranta, kad čia viskas ne taip – prietaringi žmonės išnaudojami ir prislėgti, pernelyg užsiėmę, mėgindami išgyventi. Jai tenka panaudoti visas savo magiškas galias, kad apsaugotų artimuosius ir kaimą. 

  Tai pasakojimas apie kovą už tai, kas teisinga. Jaudinanti istorija nukels į paslaptingą pasaulį, kupiną ilgesingų laiškų, draugystės, magijos ir neblėstančių patirčių.     

  Maria Turtschaninoff gimė 1977 metais, jau būdama penkerių pradėjo rašyti pasakas, o dabar yra sukūrusi daugybę knygų apie magiškus pasaulius. Autorė pelnė Švedijos YLE literatūros premiją ir buvo dusyk apdovanota „Svenska litteratursällskapet“ premija. 2017 metais rašytoja nominuota Astridos Lindgren apdovanojimui ir „CILIP Carnegie“ medaliui. „Maresi laiškai“ – trečioji „Raudonojo vienuolyno“ serijos dalis. Serija išversta į daugiau nei 29 kalbas, o teises ekranizuoti kūrinį įsigijo „The Bureau“. 

  Paskaitykite ištrauką MARESI LAIŠKAI.