KOMPLEKTAS – Grišų trilogijos I ir II dalys

 • Kraunamos nuotraukos

  KOMPLEKTAS – Grišų trilogijos I ir II dalys

  9.90
  Autorius
  Leigh Bardugo
  Versta iš
  anglų k.
  Įrišimas
  kietas
 • Grišų trilogijos I-a ir II-a dalys :

  ŠĖŠĖLIS IR KAULAS

  ŠTURMAS IR AUDRA

   

  – Aš tavęs labai ilgai laukiau, Alina, – prisipažino jis. – Tu ir aš pakeisime pasaulį.

  Apsuptą priešų, kažkada garsią Ravkos tautą dalija Šešėlio kanjo­nas – neįžengiamos tamsos ruožas, knibždėte knibždantis monstrų, mintančių žmonėmis.

  Alina Starkova niekuomet nepasižymėjo ypatingais gabumais. Tačiau kai kanjone užpuolamas jos pulkas ir žiauriai sužeidžiamas geriausias draugas, joje prabunda slypėjusios galios ir išgelbėja bičiulio gyvybę. Šios galios gali padėti išlaisvinti nusiaubtą ir karų niokojamą šalį. Išplėšta iš savo aplinkos ir nugabenta į karališkąjį dvarą, Alina mokoma būti grišų nare – magiškojo elito dalimi, kuriam vadovauja paslaptingasis Darklingas.

  Vis dėlto šiame pasaulyje niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs. Kai prieš akis dunkso neįžvelgiama tamsa, o visos karalystės likimas priklauso nuo Alinos nepažintos galios, ji turi atskleisti grišų, o sykiu ir savo širdies paslaptis.

  „Šešėlis ir kaulas“ – pirmoji grišų trilogijos dalis.  ,,Šturmas ir audra" – antroji serijos knyga.


  Leigh Bardugo – „The New York Times“ bestselerių autorė, kurios knygomis žavisi viso pasaulio jaunimas, šią seriją ekranizuoja NETFLIX. Rašytojos knygos išverstos į daugiau kaip 24 kalbas ir išleistos 50 šalių.  

 • Alternatyvios prekės