Japonijos spalvos ir skoniai (su defektu viršelyje)

 • Kraunamos nuotraukos
  800
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą.

 • Dėmesio! Knyga su defektu viršelyje.

   

  AURELIJUS ZYKAS – Vytauto Didžiojo universi­te­­to Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose univer­sitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Suomijos, Austrijos, Taivano, Japonijos ir Korėjos universitetuo­se, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Kadangi puikiai moka japonų kalbą, yra vienas iš geriausių vertėjų, dirbančių aukščiausio lygio po­li­tiniuose susitikimuose. Japonijos imperatoriškosios šeimos vizito Lietuvo­je metu vertėjavo Jos Didenybei imperatorienei Mičiko.

  Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tarp skyrių įterpiamos lyriškos tekstinės miniatiūros, inspiruotos japoniškos kultūros aspektų, taip pat pateikiami nuotaikingi japoniškų patiekalų aprašymai. Tai vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Knygoje susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais.

   

  Paskaityk ištrauką čia.

   

   

   
","sku":"9786098105087-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/japonijos-spalvos-ir-skoniai-1-1.jpg","offers":{"@context":"http://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":8,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/japonijos-spalvos-ir-skoniai-kopija-2","priceValidUntil":"2021-05-23T05:43:29+03:00"}}