Angelai (Knyga su defektais viršelyje)

 • Kraunamos nuotraukos

  Angelai (Knyga su defektais viršelyje)

  12 

  Beatričė Kleizaitė-Vasaris 

 • Knyga su defektais viršelyje.

   

  Knyga „Angelai“ – tai kultūrininkės, meno mecenatės Beatričės Kleizaitės-Vasaris pirmoji Lietuvoje populiariai ir įtaigiai parašyta angelologijos studija, pateikianti pilnavertį istorinį, kultūrinį, menotyrinį ir teologinį požiūrį į angelus ne tik krikščionių, bet ir judėjų bei islamo religijose, taip pat supažindinanti su asmeninės patirties paliudijimais. Kartu tai yra ir garsiausių pasaulyje meno vertybių, kuriose įkūnyti angelai, kanoninis albumas.

  Pasak autorės, angelai ir šiandien yra pasaulio dalis – saugotojai ir gelbėtojai, budėtojai ir paguodos teikėjai. Gausiai iliustruotas spalvotomis fotografijomis, turtingas pasakojimų, leidinys kviečia mus ne tik pažinti ir pajusti per amžius žmogų lydinčių angelų pasaulį, bet ir įsiklausyti į savo sielą, kurioje lemtingais momentais prabyla ir angelo sargo balsas.

  Įvadą knygai parašė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.  

   

  Paskaityk ištrauką čia.

   

   

   
 • Alternatyvios prekės

  Rytų ir Vakarų išmintis

  Emocinis sąmoningumas. Pusiausvyros psichologija 

  12 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3 
  6  Sutaupykite 3 
  Kelias į prasmingą gyvenimą

  Tai įkvepianti Jo Šventenybės Dalai Lamos knyga apie išmintį, meilę, gerumą, asmeninės moralės praktiką 

  12 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Kelias į Nušvitimą

  Jo Šventenybė Dalai Lama, Jeffrey Hopkins 

  10 
  Prekė išparduota. Susisiekite
","sku":"9786098105025-kopija-1","image":"https://www.auksopieva.lt/images/uploader/angelai-1-1.jpg","offers":{"@context":"https://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":12,"availability":"http://schema.org/OutOfStock","url":"https://www.auksopieva.lt/angelai-kopija","priceValidUntil":"2024-06-18T02:55:46+03:00"}}