Toskana. FLORENCIJA. Magiška žemė

 • 1500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Autorius
  Dalia Smagurauskaitė
  Išleidimo metai
  2015, 2018
  Puslapių skaičius
  464
  Įrišimas
  minkštas
  ISBN
  9786098105193


  Dalia Smagurauskaitė – kelionių žurnalistė, knygų autorė, kelionių žurnalo „Keliauk!“ įkūrėja, šešerius metus gyveno ir dirbo Renesanso mieste Florencijoje, Italijoje. Autorė, kalbanti keturiomis užsienio kalbomis, Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, o Vilniaus dailės akademijoje – meno istoriją ir teoriją. Ieškodama naujų galimybių ir patirčių, pasinaudojo Europos savanorių tarnybos programa ir savanoriavo Palazzo Vecchio muziejuje Florencijoje. Iš arti susipažinusi su italų kultūra ir ja susižavėjusi, Dalia iki šiol ją tyrinėja. D. Smagurauskaitė fotografuoja, daug keliauja ir... nepradeda ryto be mažo puodelio espresso kavos.  

  Toskana, Florencija – magiška žemė, dar vadinama Europos kultūros lopšiu, Renesanso gimtine. Šią vietą bent kartą gyvenime privalo aplankyti kiekvienas. Knygoje susipažinsite su įvairiapuse ir turtinga šio krašto kultūra, italų gyvenimo būdu. Nuostabi, pažinimo džiaugsmo ir kelionių žavesio kupina Dalios Smagurauskaitės knyga, parašyta su išmanymu ir puikiu humoro jausmu, įkvėps atrasti dar nematytas vietas ir nepažintus žmones, paragauti toskanietiškos virtuvės patiekalų bei gero vyno, pasigėrėti kalnais, saule, jūra ir vynuogynais nusėtais peizažais.

   

  Paskaitykite ištrauką:

   

   


   

  Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai
  Jore  
  2015-07-25 15:37:34
  Labai įdomi knyga. Juokiausi skaitydama, autorės humoras puikus! Lankiausi Toskanoje ne kartą ir dar daug kartų ketinu nuvykti, Florencijos dvasia nepakartojama ;)
 • Alternatyvios prekės

  Japonijos spalvos ir skoniai

  Knyga pristato nuostabų, įvairiapusį ir turtingą Japonijos kultūrinį paveldą, žmones, gyvenimo būdą.

  1300
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)