Saulės sala SICILIJA (Knyga su nedideliais defektais viršelyje)

 • 700
  1350 Sutaupykite 650
  Tai išankstinis užsakymas, prekę išsiųsime kai tik turėsime sandėlyje.
  Susisiekite

  Knyga su nedideliais defektais viršelyje. 

   

   

  Dalia Smagurauskaitė skaitytojams jau pažįstama iš didelio populiarumo sulaukusios knygos „Toskana. Florencija. Magiška žemė“. Pristačiusi idiliškąjį Italijos regioną, autorė šį kartą siūlo persikelti į pietus, į Saulės salą Siciliją, tautų ir kultūrų kryžkelę.

  Sicilija – tai nesibaigiančios žydros pakrantės, UNESCO saugomas paveldas, ugnimi besispjaudantis Etnos ugnikalnis, graikų, romėnų, arabų, normanų ir ispanų palikimas, švelniame sapne paskendusios mažosios salos, primenančios rojų, neįtikėtinai gardus maistas ir vynas, draugiški salos gyventojai. Sicilija – kontrastų šalis, tai ir rojus, ir chaosas kartu. Sicilija – tai vieta, kurią lengva pamilti ir neįmanoma pamiršti.

  Spalvingoje knygoje ne tik susipažinsite su nepaprastai turtinga Sicilijos kultūra ir populiariausiais lankytinais objektais, bet ir rasite dar negirdėtų istorijų iš salos gyvenimo. Keliaudama autorė stebi, ieško ir tyrinėja, kalbasi su vietiniais gyventojais ir bando perprasti salos charakterį. Kaip sako D. Smagurauskaitė, „Sicilija − tarsi mozaika, tarsi kaleidoskopas: spalvota ir kaskart kitokia. Ar noriu ten grįžti? Žinoma! Kada išskrendame?!“
    

   

  Paskaityk ištrauką:

   

   
  Komentuoti gali tik prisijungę vartotojai
 • Alternatyvios prekės

  „Japonijos spalvos ir skoniai“ + „Išskirtinės kelionės“

  Komplektas su nuostabiomis knygomis apie tolimųjų kraštų kultūrą

  2000
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)
  Kerintis Iranas
  Komentarai (1)

  Knyga apie paslaptingą ir nuostabų Iraną, jo kultūrą ir žmones.

  1000
  Į palyginimąIš palyginimo
  Palyginti (0)